Jóga na doma

Milí přátelé a přátelé jógy,

na youtube můžete najít první pokusné video s lekcí jógy – je to cca 40 minut (ne zas tak krátké, jak avizuji v úvodu:)) a lekce je to velmi rozjezdová, poklidná,….
Video můžete vidět na kanále Čas na jógu – přesný odkaz je zde: https://www.youtube.com/watch?v=ZV4vPNozq7U&t=18s.
 
Kontinuálně pracuju i na dalších videích a také na zvýšení kvality jak obsahu (aby mluvený doprovod byl co největším vodítkem a nemuseli jste se dívat na obraz, pokud chcete skutečně zůstávat u sebe) ,tak provedení.
 
Co se bude dít dál? V pondělí 30.3. spustím „balíček“ 5ti jógových videí – budu je přidávat postupně cca obden a těšit se můžete jak na lekce protahovací, tak silovější a dynamičtější, tak na dech a relaxaci. Lekce budou mít cca 45 minut. Cena balíčku je 250kč (v případě zájmu mi napište email, pošlu údaje pro platba nebo se domluvíme osobně). Link na videa vám zašlu po uhrazení kurzu.
 
Pokud patříte mezi ty, jež aktuální situace připravila o část nebo dokonce celý výdělek, naše lekce máte rádi, ale částka 250kč je pro vás nyní příliš velký výdaj, napište mi i tak – domluvíme se:). Jinak mám v plánu přidat ještě další video k veřejnému/bezplatnému, ale prioritou nyní bude kurz, tedy počítám kolem 10.4.

Na závěr bych ještě ráda poděkovala za spolupráci a motivaci Šárce a Míše a DK Eccáček.

 
Přeji vám příjemné jarní dny, pozitivní zprávy, pevné zdraví a zážitky spolupráce a ohleduplnosti.
 
Ahoj Bára!
2020-03-27T09:26:41+00:00

Komentujte, diskutujte, ptejte se...