Loading...
Ceník a praktické 2020-07-11T22:02:25+00:00

Ceník a rezervace

Ceník

pravidelných

lekcí:

Název lekce:

Cena:

Zvýhodnění:

Hathajóga Moravský Beroun (hodina) 80kč Permanentka 750kč
Hathajóga DC Eccáček Šternberk (hodina) 90kč Permanentka 800kč
Hathajóga Gymnázium Šternberk (hodina) 90kč Permanentka 800kč
Hathajóga Vítkov (hodina) 90kč Permanentka 800kč

Rezervace:

Rezervace je nutná na všechny pravidelné lekce  a na kurzy, semináře, workshopy nebo pobytovky (pro větší akce jako víkendové kurzy nebo pobytovky preferuji osobní komunikaci, proto stačí nahlásit svou účast přes email/FB/telefon, osobně).

Pro rezervaci místa na pravidelné lekce a kurzy použijte link zde:

Více informací o rezervacích včetně storno podmínek najdete v praktických informacích (níže).

Ceník

kurzů HJT:

Název akce:

Cena:

Zvýhodnění/podmínky:

Kurz hormonální jógové terapie pro ženy

(dva dny)

2500kč Přihlášení ve dvojici nebo

pravidelný účastník lekcí 2000kč

Kurz hormonální jógové terapie pro diabetiky

(dva dny)

2500kč Přihlášení ve dvojici nebo

pravidelný účastník lekcí 2000kč

Kurz hormonální jógové terapie individuální

(cca 5 – 6 hodin)

2500kč V případě minimálního počtu účastníků 3 osoby + cestovné.

V případě menšího počtu uchazečů dle individuální domluvy.

Permanentky

a individuální lekce:

Místo:

Cena:

Podmínky:

Permanentka Moravský Beroun 750 kč 10x vstup na libovolnou pravidelnou lekci v Moravském Berouně.

Doba platnosti je 13 týdnů. Permanentka je vázána na konkrétní osobu. V mimořádných případech a po individuální domluvě lze platnost prodloužit (nemoc/plánovaná dovolená, atd.)

Permanentka Šternberk 800kč 10x vstup na libovolnou pravidelnou lekci ve Šternberku.

Doba platnosti je 13 týdnů. Permanentka je vázána na konkrétní osobu. V mimořádných případech a po individuální domluvě lze platnost prodloužit (nemoc/plánovaná dovolená/obsazenost lekcí atd.)

Permanentka Vítkov 800kč 10x vstup na libovolnou pravidelnou lekci ve Vítkově.

Doba platnosti je 13 týdnů. Permanentka je vázána na konkrétní osobu. V mimořádných případech a po individuální domluvě lze platnost prodloužit (nemoc/plánovaná dovolená/obsazenost lekcí atd.)

Individuální lekce

1 osoba 

800kč V ceně je individuální lekce v dotaci 90 minut a podklady zaslané na email.

Místo konání dle domluvy, dle situace je možné navýšení ceny o cestovné nebo nájemné.

Individuální lekce

2 -3 osoby

1200kč V ceně je lekce v dotaci 90 minut a podklady zaslané na email.

Místo konání dle domluvy, dle situace je možné navýšení ceny o cestovné nebo nájemné.

Termíny kurzů
Více o józe
Daruj kurz jógy

Kurz
výměnou
za…

…vaši zkušenost, schopnost, um, vědění, protislužbu. Pojďme se obohatit navzájem. Jinak než penězi…

Osmělte se a napište mi něco o sobě, co umíte, co vyrábíte, pro co hoříte. Ráda si osvojím nové řemeslo, poznám nová místa, odpočinu si u kultury, přiučím se něčemu praktickému… Já vás zasvětím do své vášně – jógy, můžete mě s něčím na oplátku seznámit vy?

Pobavme se o tom

Praktické informace

Odpovědi na vaše otázky

Zdravotní „omezení“ nebo nějaká potíž bývá často důvodem, že se lidé rozhodnou pro své zdraví něco dělat. Jóga je často vhodným nástrojem, jak svůj problém mírnit nebo léčit a tím, že působí na člověka jako celek (na fyzickou, psychickou, chcete – li i duchovní roveň), léčí příčiny a ne pouze následky zdravotních potíží. Na lekcích jste tedy jistě vítáni, ať přicházíte (téměř) s čímkoliv. Jednotlivé cviky Vám na míru poupravím. Pokud to půjde, kontaktujte mne předem, abych si mohla variace dle Vašeho omezení připravit, popřípadě se domluvíme na nejvhodnějším typu cvičení. Pokud je Vaše omezení vážnější, vždy Vám doporučím konzultaci s Vašim lékařem! V případě jakýchkoliv dotazů nebo potíží při/po cvičení mne neváhejte kontaktovat.
Jóga by se neměla cvičit brzy po operacích nebo při rekonvalescenci, při celkovém vyčerpání organismu, u akutního zhoršení chronických potíží, dále v případě vyhřezlých plotének, poranění míchy a mechanického poškození kloubů a vazů, při vážných srdečních a cévních nemocech a nádorech. Vždy prosím konzultujte návštěvu lekce při  onemocněních krve, při glaukomu, epilepsii, psychických nebo psychiatrických potížích a dalších potížích pohybového aparátu a při těhotenství.
PROSÍM BUĎTE OHLEDUPLNÍ K SOBĚ I OSTATNÍM A RESPEKTUJTE VLASTNÍ TĚLO, ZDRAVÍ A POKYNY SVÉHO LÉKAŘE. PŘI JAKÝCHKOLI OTÁZKÁCH MNE NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.

Klasická hathajóga není dynamická a silově náročná. Lekce jsou otevřeny pro širokou veřejnost a složení hodin volím s ohledem na tento fakt (běžní návštěvníci se pohybují v rozmezí 20 – 60 let). Téměř každý cvik má svou lehčí variantu. Tedy nemějte obavy :).

Klasická hathajóga není dynamická a silově náročná. Lekce jsou otevřeny pro širokou veřejnost a složení hodin volím s ohledem na tento fakt (běžní návštěvníci se pohybují v rozmezí 20 – 60 let). Téměř každý cvik má svou lehčí variantu. Tedy nemějte obavy :).

Rezervace je vyžadována na pravidelné lekce ve Šternberku a na kurzy/semináře/workshopy/pobytovky. Pro rezervace na stránkách Reenio platí následující:
1. Rezervaci provádějte prosím po zvážení svých časových a dalších možností, neblokujte zbytečně místa ostatním.
2. Rezervaci je možné zrušit 24 hodin před lekcí, a to přes ikonu v potvrzovacím emailu.
3. Na pozdější zrušení rezervace (nelze již uskutečnit přes rezervační email, ale přes můj tel/FB/email) nebo její neoznámení bohužel nemohu brát ohled a požádám Vás o uhrazení vstupu na další Vámi navštívené lekci (nebo proškrtnutí pole na permanentce) nehledě na dosazení náhradníka systémem.
4.  Rezervace na další měsíc budu vyvěšovat vždy v předposledním týdnu měsíce. O vyvěšení Vás informuji na FB a skrze email. Rezervace na kurzy jsou dostupné ve chvíli zveřejnění pozvánky.
5. Pokud přijdete na lekci bez rezervace, přednostní vstup mají rezervovaní. Vaše účast bude možná s ohledem na místo.

Máte-li zájem o uplatnění nároků na benefity u Vaší zdravotní pojišťovny, ráda Vám vystavím doklad o zakoupení permanentky nebo opakovaných vstupů na kurzy.

Tyto bonusy nabízí:

111 – VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA

213 – REVÍRNÍ BRATRSKÁ POKLADNA

201 – VOJENSKÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČR

205 – ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA

U víkendových kurzů je kapacita vždy omezena, proto po přijetí Vaší rezervace (oznámení Vašeho zájmu o kurz z Vaší strany a z mé strany zaslání podkladů k platbě) máte 7 dní na uhrazení částky kurzovného. Pokud tak neučiníte, místo můžu postoupit dalšímu zájemci (samozřejmě Vás kontaktuji, že platba nedošla). Po přijetí platby jste závazně přihlášen/a na kurz. V případě, že se kurzu nemůžete/nechcete účastnit, vracím platbu pouze v případě že za sebe najdete náhradníka nebo že místo nahradí zájemce, kterého jsem z kapacitních důvodů původně odmítla.

Lekce nebo kurz můžete jistě darovat ve formě poukazu nebo permanentky. Podobu dárkové poukázky si můžete vybrat zde. V případě jakýchkoliv individuálních požadavků mne neváhejte kontaktovat.

Ráda zodpovím. Zavolejte, nebo mi napište. 775 970 027.

Dárkové poukazy

Čas je to nejcennější, co máme.
Darujte ho svému blízkému
ve formě jógy.

Napište mi, který kurz chcete někomu věnovat,
a já vám vyrobím unikátní dárkový poukaz.
Můžete připojit i jméno obdarovávaného,
tak udělá voucher ještě hřejivější radost.

Chci darovat jógu