Loading...
Ceník a praktické 2018-10-02T10:04:46+00:00

Ceník

Vyberte si, co vám nejvíc pasuje

(Ceny jsou uvedeny v českých korunách)

Jóga Moravský Beroun

80/70 /LEKCE
 • Masarykova 371, Moravský Beroun
 • 80 = Plná cena
 • 70 = Zlevněná cena (maminky na mateřské, studenti, senioři, invalidní důchodci a finančně jinak znevýhodněné osoby)

Jóga Šternberk Lomená

90 /LEKCE
 • Lomená 1355, Šternberk
 • Vitální/hormonální jóga, jóga pro těhotné

Individuální kurz HJT

2500 /OSOBA
 • Moravský Beroun +- 100 km
 • Cena platí v případě, že se kurzu účastní minimálně 3 osoby, s dojezdem max. 100 km od Moravského Berouna. Jiné podmínky jsou na individuální domluvě.

Víkendový kurz HJT

2500/1500
 • 1500 = cena pro váš doprovod, přijdete-li ve dvou
 • 1500 = též věrnostní cena pro pravidelné účastníky kterýchkoliv lekcí

Víkendový pobyt

2800
 • V ceně: kurzovné, ubytování, 1x plná penze, parkoviště, wifi
 • Různé druhy jógy dle konkrétního pobytu

Lekce ve Studiu motivace

---
 • Studio motivace Šternberk a Moravský Beroun

Permanentka Moravský Beroun

650 /10 VSTUPŮ
 • 10x vstup na hathajógu (po a/nebo čt) (Masarykova 371, Moravský Beroun)
 • nepřenosná (vázána na konkrétní osobu)
 • platnost 3 měsíce

Permanentka Šternberk

800 /MĚSÍC
 • 10x vstup (vitální/těhotenská/hathajóga Šternberk)
 • nepřenosná (vázána na konkrétní osobu)
 • platnost 3 měsíce
 • ve Studiu Motivace obdržíte zpět 10kč/lekce, na lekci je nutná rezervace
Termíny kurzů
Více o józe
Daruj kurz jógy

Kurz
výměnou
za…

…vaši zkušenost, schopnost, um, vědění, protislužbu. Pojďme se obohatit navzájem. Jinak než penězi…

Osmělte se a napište mi něco o sobě, co umíte, co vyrábíte, pro co hoříte. Ráda si osvojím nové řemeslo, poznám nová místa, odpočinu si u kultury, přiučím se něčemu praktickému… Já vás zasvětím do své vášně – jógy, můžete mě s něčím na oplátku seznámit vy?

Pobavme se o tom

Praktické informace

Odpovědi na vaše otázky

Zdravotní „omezení“ nebo nějaká potíž bývá často důvodem, že se lidé rozhodnou pro své zdraví něco dělat. Jóga je často vhodným nástrojem, jak svůj problém mírnit nebo léčit a tím, že působí na člověka jako celek (na fyzickou, psychickou, chcete – li i duchovní roveň), léčí příčiny a ne pouze následky zdravotních potíží. Na lekcích jste tedy jistě vítáni, ať přicházíte (téměř) s čímkoliv. Jednotlivé cviky Vám na míru poupravím. Pokud to půjde, kontaktujte mne předem, abych si mohla variace dle Vašeho omezení připravit, popřípadě se domluvíme na nejvhodnějším typu cvičení. Pokud je Vaše omezení vážnější, vždy Vám doporučím konzultaci s Vašim lékařem! V případě jakýchkoliv dotazů nebo potíží při/po cvičení mne neváhejte kontaktovat.
Jóga by se neměla cvičit brzy po operacích nebo při rekonvalescenci, při celkovém vyčerpání organismu, u akutního zhoršení chronických potíží, dále v případě vyhřezlých plotének, poranění míchy a mechanického poškození kloubů a vazů, při vážných srdečních a cévních nemocech a nádorech. Vždy prosím konzultujte návštěvu lekce při  onemocněních krve, při glaukomu, epilepsii, psychických nebo psychiatrických potížích a dalších potížích pohybového aparátu a při těhotenství.
PROSÍM BUĎTE OHLEDUPLNÍ K SOBĚ I OSTATNÍM A RESPEKTUJTE VLASTNÍ TĚLO, ZDRAVÍ A POKYNY SVÉHO LÉKAŘE. PŘI JAKÝCHKOLI OTÁZKÁCH MNE NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.

Klasická hathajóga není dynamická a silově náročná. Lekce jsou otevřeny pro širokou veřejnost a složení hodin volím s ohledem na tento fakt (běžní návštěvníci se pohybují v rozmezí 20 – 60 let). Téměř každý cvik má svou lehčí variantu. Tedy nemějte obavy :).

Klasická hathajóga není dynamická a silově náročná. Lekce jsou otevřeny pro širokou veřejnost a složení hodin volím s ohledem na tento fakt (běžní návštěvníci se pohybují v rozmezí 20 – 60 let). Téměř každý cvik má svou lehčí variantu. Tedy nemějte obavy :).

Pohodlné oblečení, které nebrání pohybu ale zároveň neškrtí, nedře. Vzhledem k (ne) dynamice cvičení volte spíše teplejší oděv nebo více vrstev. Cvičíme bosky nebo v ponožkách. Na některé lekce je třeba si vzít vlastní podložku (karimatku, deku), v některých prostorách jsou podložky k zapůjčení (nebojte se zeptat), nicméně vlastní dekou nikdy nic nezkazíte.
Před lekcí doporučuji alespoň 90 minut nejíst. Pokud musíte, dopřejte si něco lehčího. Pokud máte nějaké zdravotní omezení, prosím kontaktujte mne předem nebo před hodinou, některé pozice pro Vás nemusí být vhodné („zdravotní omezení“ je zde i těhotenství!). Uveřejněný čas je začátek lekce, ideální je tedy přijít cca 5 – 10 minut dříve.

Máte-li zájem o uplatnění nároků na benefity u Vaší zdravotní pojišťovny, ráda Vám vystavím doklad o zakoupení permanentky nebo opakovaných vstupů na kurzy.

Tyto bonusy nabízí:

111 – VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA

213 – REVÍRNÍ BRATRSKÁ POKLADNA

201 – VOJENSKÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČR

205 – ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA

U víkendových kurzů je kapacita vždy omezena, proto po přijetí Vaší rezervace (oznámení Vašeho zájmu o kurz z Vaší strany a z mé strany zaslání podkladů k platbě) máte 7 dní na uhrazení částky kurzovného. Pokud tak neučiníte, místo můžu postoupit dalšímu zájemci (samozřejmě Vás kontaktuji, že platba nedošla). Po přijetí platby jste závazně přihlášen/a na kurz. V případě, že se kurzu nemůžete/nechcete účastnit, vracím platbu pouze v případě že za sebe najdete náhradníka nebo že místo nahradí zájemce, kterého jsem z kapacitních důvodů původně odmítla. V případě jakýchkoliv nenadálých potíží mne neváhejte kontaktovat.
U pravidelných lekcí je možné využít permanentku nebo na místě uhradit jednorázový vstup.

Lekce nebo kurz můžete jistě darovat ve formě poukazu nebo permanentky. Podobu dárkové poukázky si můžete vybrat zde. V případě jakýchkoliv individuálních požadavků mne neváhejte kontaktovat.

Ráda zodpovím. Zavolejte, nebo mi napište. 775 970 027.

Dárkové poukazy

Čas je to nejcennější, co máme.
Darujte ho svému blízkému
ve formě jógy.

Napište mi, který kurz chcete někomu věnovat,
a já vám vyrobím unikátní dárkový poukaz.
Můžete připojit i jméno obdarovávaného,
tak udělá voucher ještě hřejivější radost.

Chci darovat jógu