První prodloužené lekce/workshopy roku 2019

V lednu můžete navštívit dvě lekce v Rožnově pod Radhoštěm, a to v pátek 25.1.

Detail akce:

První část lekce je hathajóga zaměřená na protažení těla a zad. Je ideální pro lidi se sedavým zaměstnáním nebo jinak jednotvárně fyzicky zatížené. Druhá část je Oshova dynamická meditace. Tato meditace je vhodná na závěr dne. Energie, která po celém dni víří, se zklidní, člověk se dostane zpět k sobě do vlastního nitra. Dynamická meditace také pomáhá vytřást vše, co již nepotřebujeme, uvolnit napětí, rozpohybovat zatuhlá místa těla a zjemnit vnímání.
Lekce je vhodná pro kohokoliv nehledě na pokročilost nebo zkušenost s jógou.

Cena 250kč. Nutná rezervace předem na casnajogu@seznam.cz, skrze zprávu FB čas na jógu nebo Cítit se dobře nebo na tel 775 970 027.

 

Nebo workshop v sobotu 26.1.

Detail akce:

Jóga trochu jinak než z pohledu fyzického cvičení. Naučíte se, jak při józe, ale i v běžném životě pracovat s dechem a s myslí, abyste se stali sami sobě průvodcem ke zdraví a vnitřnímu klidu. Workshop zahrnuje jak dynamickou část (cvičení ásan), tak relaxaci. Workshop je vhodný jak pro úplné jógové nováčky, kteří by rádi udělali něco pro své zdraví, tak i pro ty co jógu praktikují, ale postrádají hlubší, ne-fyzický aspekt.

Pro účast je nutná rezervace na FB/emailu casnajogu@seznam.cz nebo na tel 775 970 027 (Barbora Hrabalová). Cena 300kč.

 

Další dva semináře můžete navštívit ve Šternberku na začátku února.

Detail akce:

Lekce jógy zaměřená na správné držení těla a stabilitu. Naučíte se základní balanční pozice v józe a dozvíte se, jaké mají účinky na zdraví těla a vyrovnanost mysli a emocí. Součástí lekce je prožitková část s hudbou a relaxace na závěr. Přijďte udělat něco dobrého pro Vaše zdraví a vyrovnanost.

Každý účastník obdrží tištěná skripta, cena 300kč, Počet míst je omezen, proto je nutná rezervace místa na: casnajogu@seznam.cz, fb: čas na jógu, 775 970 027 Barbora Hrabalová.

 

Detail akce:

Rádi byste cvičili jógu každý den, ale máte 20 minut? Nebo se Vám zdá, že nemáte ani minutu? Workshop o tom, co pro své zdraví můžete udělat:
– tři pilíře zdraví a krátké sestavy na jejich harmonizaci
– správné držení těla a jeho vnímání (stabilní postoj jako základ jógových pozic a vyrovnanosti v běžném životě)
– dech a relaxace
.. a mnoho dalších tipů, jak můžete prohloubit vnímání sebe sama kdekoliv a (téměř) kdykoliv a jak zvýšit spokojenost a vyváženost ve Vašem životě.

Každý účastník obdrží tištěná skripta. Cena 300 kč. Pro účast je nutná rezervace místa! casnajogu@seznam.cz, FB čas na jógu, tel 775 970 027, Barbora Hrabalová.

2019-01-04T23:25:14+00:00

Komentujte, diskutujte, ptejte se...