Šlehané máslo pro celé tělo 2020-06-05T21:28:59+00:00

Project Description

Výživné a zvláčňující máslo s nadýchanou konzistencí a nádhernou, květino – dřevitou vůní.

Řadí se mezi mastnější krémy (máslo), ideálně použijete po večerní koupeli nebo sprše pro péči o pokožku těla. Kokosový olej, který má výrazně ochlazující povahu, je vyrovnán esencemi. Celkově pak máslo působí harmonizačně až povzbudivě, pokožka je po důkladném vmasírování vyživená a hydratována.

SLOŽENÍ:

Bambucké máslo: (nerafinované, lisované za studena): je známé pro své léčebné účinky a v kosmetice je často využíváno v produktech pro zralou pleť (výrazný “protistárnoucí” efekt a zjemňování pokožky). Obsahuje mastné kyseliny a rostlinné steroly (kys. olejová, palmitová,stearová, linolenová). Používá se při olupování kůže po opalování, u některých kožních vyrážek, k léčbě jizev, strií, i popálenin (a další).Obsahuje vitamíny A a E, které hydratují a zabraňují tvorbě vrásek.

Kokosový olej: (panenský kokosový tuk z prvního lisu za studena) – má výrazné antibakteriální účinky, zvlhčuje, vyživuje a působí protizánětlivě. Má charakteristickou vůni.

Mandlový olej: výživný a jemně antioxidační olej vhodný zejména pro suchou, citlivou nebo podrážděnou pokožku. Velmi dobře se vstřebává, zjemňuje a zvláčňuje a zanechává příjemný pocit na kůži.

Vitamin E: aktivní látka pro hloubkovou výživu pokožky a omezení tvorby vrásek

Esenciální oleje: cedr himalájský, levandule, ylang ylang

 

*50ml  – 80kč 

*100ml – 135kč 

*250ml – 320kč

 

Project Details

Categories: