Jóga opět v běhu

Milí přátelé, doufám, že jste minulé týdny přečkali ve zdraví (jak fyzickém, tak psychickém:), protože to jedno je) a pokud se už těšíte na návrat těch „běžných věcí“, které dělat nešly, ráda vás zvu na obnovené lekce jógy.

Jak to bude:
Moravský Beroun:
Cvičíme v běžných časech (pondělí 17:00 – 18:00 a čtvrtek 19:00 – 20:00) od 25.5. Vzhledem k rozestupům se dočasně přesuneme do tělocvičny na ZŠ (ne Medvěd aréna, ale „stará tělocvična“ v hlavní budově). Bude třeba vyladit příchody (vstup do budovy pohromadě), tedy prosím sledujte email, budu Vás ještě informovat o podrobnostech!

Šternberk:

Cvičení ve Šternberku pojede ve dvou liniích. Uzavřená skupina (jakožto organizovaní amatérští sportovci:)) může zůstat v Eccáčku. O podrobnostech vás informuji v soukromém emailu.
Všechny další lekce budeme cvičit v tělocvičně na gymnáziu. Konkrétně půjde o vitální/hormonální jógu (pozor změna času 18:45 – 19:45) a klasicky středeční lekce tedy 17:45 – 18:45 a 18:50 – 19:50. Ve Šternberku začínáme až od 1.6.!
Vítkov:
Cvičíme v klasický čas (čtvrtek 16:00 – 17:00 a 17:05 – 18:05) od 28.5. Cvičení bude přesunuto do fitness na ulici Wolkerova 485 bohužel v omezené kapacitě 10 osob.
Další informace:
Jak jistě víte, bude třeba dodržovat následující (psycho)hygienická pravidla:
1. desinfekce rukou při vstupu (bude k dispozici)
2. nelze využívat šatny, tedy přicházejte v jogínském úboru 😀
3. noste si své podložky (pokud nemáte, prosím informujte mne), na místě nebudou k zapůjčení. Totéž se týká dek a dalších pomůcek
4. zvažujte pečlivě účast dle svého zdravotního stavu
5. přicházejte bez obav a strachu s vědomím, že jdete opečovat své tělo i mysl
6. ROUŠKY – informace pro vnitřní sportoviště pro veřejnost jsou nesmírně protichůdná a upřímně se v tom nedokážu zorientovat. Vzhledem k termínu prvních lekcí od 25.5. bude rouška dobrovolnou volbou
 
 
7.Platnost permanentek se prodlouží o dobu bez lekcí (o 11 týdnů).  Proto prosím za mnou na lekci s permanentkou zajděte a platnost upravíme (netýká se dárkových poukazů). Pokud někdo nemůže (i z důvodu kapacity – Vítkov) nebo nechce z jakýchkoliv důvodů lekce nyní navštěvovat, přesto by o permanentku nerad přišel, kontaktujte mne individuálně a nastavíme nějaké řešení.
8. Z důvodu nejistého vývoje situace prodej permanentek dočasně pozastavuji.
9. Vzhledem k počasí zatím neuvažuji o venkovních lekcích, nicméně co není, může být:-D. Každopádně berte nynější nastavení jako dočasné řešení, které se může změnit (např. malý zájem, změny ze strany vlády,…) a sledujte pravidelně email
10. Prosím o shovívavost k případným nedostatkům, které se mohou vyskytnout, berte si s sebou raději teplejší oblečení (velké tělocvičny) a buďte dochvilní.
 
Těším se na viděnou, lekce vypíšu dnes v podvečer na reenio. Ahoj Bára
 
P.S. rozcvičit se můžete zde:https://www.youtube.com/watch?v=oTImiSUotuQ
2020-05-14T10:25:55+00:00

Komentujte, diskutujte, ptejte se...